ארכיון | יולי 2018

קבוצות וואטסאפ יהדות דברי תורה WHAT'S UP קבלה מיסטיקה יהודית בוואצאפ

בפוסט זה אני רוצה להמליץ על קבוצת ווצאפ ייחודית שנקראת "יהדות בגובה העיניים" ( הקליקו כאן להצטרפות לקבוצה) ששייכת לארגון "מנצחים" של בעלי.

זו קבוצת ווצאפ שקטה, כלומר, אין שם הודעות ופירסומות והפרעות או תכתובות בקבוצה – כל מי שחבר בקבוצה מחוייב שלא לשלוח הודעות בקבוצה בכלל ולכן רק כאשר יש ווידאו או פוסט עם תכנים חדשים ואיכותיים ממנהל הקבוצה יש הודעה בקבוצה.

תדירות הפוסטים היא בערך 3 פעמים בשבוע ובין קבוצות הוואטסאפ היהודיות היא קבוצה איכותית במיוחד.

למרות שאני נוגעת בדבר 🙂 אני חושבת שההמלצה שלי היא נקייה מהטיות. מטרת קבוצה היא לעזור לכל משתתפיה לחבר את כל החלקי הנפש הפנימיים לתובנות הגבוהות של התורה ושל החיים דרך הווצאפ.

כולנו יודעים את התורה (פחות או יותר) בהקשר הזה שכולנו יודעים מה אנחנו צריכים לעשות ומה אנחנו "צריכים" להרגיש אבל רובנו מתקשים מאד לחבר את הדברים שאנחנו מבינים לרגשות וללב וממילא למעשים היומיומיים.

קבוצת וואטסאפ "יהדות בגובה העיניים" קבלה ומיסטיקה יהודית

קבוצת הוואצפ של מנצחים שנקראת "יהדות בגובה העיניים" מנוהלת על ידי בעלי, יוחנן דנחי, ששם לעצמו מטרה לחבר שמיים וארץ, לחבר את הנפש אל ההבנות הגבוהות באמצעות טיפים קצרים וקלילים אבל עמוקים ויסודיים שמגיעים מתוך לימוד תורני מעמיק רב שנים ומבוססים על דבריהם של גדולי הדורות, ראשונים ואחרונים, חכמי עבודת הנפש וחכמי תורת הנסתר והקבלה החל מהגמרות וכלה ברבנים ומומחים בני דורנו כמו הרב יחיאל יעקובסון וכן על עבודה עם אנשים על הנושאים הללו בדיוק.

החיבורים נצרכים בכל התחומים -אם זה בחיבור פנימי להרגלים חדשים כמו כושר ואכילה בריאה בצורה כזו שיהיה לנו חשק מעצמנו להתאמן ולאכול בריא ואם זה בחיבור פנימי לקיום כל כך הרבה מצוות שהיינו מאד רוצים לראות את עצמנו מקיימים בזרימה ובאהבה מעצמנו בלי שכל פעם מחדש נצטרך לדחוף את עצמנו בכח.

מצוות כמו תפילה, כמו צניעות, כמו שמירת שבת, כמו חינוך ילדים, כמו זוגיות עמוקה ואוהבת, כמו נתינת צדקה מתוך אהבה וכיף, כמו ניקוי הלב מהכעסים כך שפשוט המצבים שמכעיסים אותנו כבר לא יכעיסו או יכעיסו הרבה פחות, ועוד מצוות מכל הסוגים והגוונים שמקיפות את כל העולם הרגיל בו אנו חיים.

בכך עוסקת קבוצת הוואצאפ- דברי תורה שמחיים את הנפש ומחברים אותה!

הנה הקישור להרשמה: https://chat.whatsapp.com/DBgog57aSd0C4W9dCiYby7

רק אזהרה אחת- קבוצת וואטספ זו לא מיועדת לאנשים שיטחיים. נאמרים שם דברים עמוקים. קצרים, פשוטים וברורים אבל מאד עמוקים, דברים שמעוררים מחשבה והתבוננות. דברים שגם קוראים תיגר על ההבנות הרגילות והתפיסות הרגילות אז אם קראתם עד לפה כנראה שאתם שייכים לאנשים העמוקים והמיוחדים שבשבילם הוקמה הקבוצה!

 

אז הנה הקישור שוב: הקליקו כאן להצטרפות לקבוצת הוואצאפ

ברוכים הבאים.