הקדמה קצרה וחשובה

סידרת החוברות בנויה בצורה מסודרת, נדבך על גבי נדבך, אני מקווה מאד שלא תתפתו לקפוץ מחוברת אחת לשניה ותלמדו אותן אחת אחרי השנייה לפי הסדר. הדבר ימנע ממכם בלבול מושגים ויפנים בכם את הכללים והיסודות בצורה חלקה.

מה הדרך המומלצת?

הדבר הטוב ביותר אותו אני ממליצה להורים רבים הוא לעשות בבית "עשר דקות חינוך" משותפות עם הבעל. כלומר, 10 דקות ביום לשבת ואחד מבני הזוג מקריא והשני מקשיב וביחד לומדים את הנושאים, מסיקים מסקנות, חוברת אחרי חוברת.

לאחר שתסיימו ללמוד את החוברות הייתי ממליצה לחזור עליהן שנית ולאחר מכן גם לרכוש את סיפרו המאלף של הרב יחיאל יעקובזון וללמוד אותו בצורה מסודרת. אט, אט תגלו שאתם מעלים על השולחן ביחד בעיות חינוכייות והתנהגותיות שמתעוררות בחיי היום יום עם הילדים ופותרים אותן בהצלחה.

קיבלתי משובים נלהבים רבים מהורים שעשו זאת וראו תוצאות ברוכות מאד. כמובן, לפעמים זה בלתי אפשרי ללמוד עם הבעל או עם האישה ולכן ניתן ללמוד בנפרד ולשתף אח"כ ברעיונות ולדון ביחד על המסקנות.

הורים יקרים, אני יודעת שכל רצונכם הוא להעניק ולתת מתוך אהבה עצומה רק שפעמים רבות חסרים לכם הכלים אני תקווה שאוכל לעזור במעט בתרומה זו.

באהבה
דנחי יוכבד

 

4 תגובות

4 תגובות “הקדמה קצרה וחשובה

 1. ניתן להשיג את הספר במחיר מוזל דרך האתר הזה
  http:// www .k-alef.co.il/category-2/45/al-t-detail
  זה הכי זול שמצאתי

  • אני לא רואה שם מחיר אבל אני יודעת שהטלפון שיש באתר שלי מפנה לסוכן שמוכר את זה ב90 ש"ח אז מי שקונה שיבדוק את המחיר ומה יותר משתלם.
   מה שבטוח כל מחיר שווה את הספרים הללו.
   יוכי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *