הלכות דיני טהרה הפסק טהרה וחישובי טהרה ממחושבים לוח המקווה שלי

לאחרונה נתבקשתי על ידי גיסי, נתנאל, לפרסם בבלוג שלי תוכנה ייחודית שהוא מפיץ ושיכולה לעזור ולהקל על נשים רבות בכל העניין של חישובי הוסתות והלכות טהרת המשפחה.

נמאס להסתבך עם חישובי וסתות?


"חדש! בקליק אחד, ללא טעויות וללא התעסקות עם חישובים מסובכים – תוכנת טוהר פלוס"

"זה מאד מקל על ההתנהלות, על שמירת התאריכים והכי חשוב מונע טעויות שיכולות לקרות אפילו בהיסח הדעת כאשר משתמשים בטושים ולוחות טהרה מודפסים ." (י.ג. בני ברק)

"התוכנה ממש פשוטה וקלה להפעלה כל מה שצריך לעשות זה רק להכניס את תאריך הראייה והתוכנה לבד מחשבת את כל ההפלגות והעונות שיש לחשוש אליהן בקלי קלות. זה מקל מאד על ההתנהלות, על שמירת התאריכים והכי חשוב מונע טעויות שיכולות לקרות אפילו בהיסח הדעת כאשר משתמשים בטושים ולוחות טהרה מודפסים.

התוכנה פותחה על ידי שני תלמידי חכמים ידועים והיא נמצאת כל הזמן תחת פיקוח הלכתי צמוד ואף עברה בדיקות מחמירות של תלמידי חכמים רבים ביניהם הרב יצחק יוסף, הרב יגאל כהן ועוד.

יתרון נוסף שראיתי בתוכנה הזו על פני כל מיני אתרים שנותנים שירות דומה שהם מחייבים את הנרשמת לתת את המייל שלה וכל הפרטים האישיים שלה נשמרים במערכת של אנשים זרים… אני כמובן לא חושדת באף אחד אבל בכל זאת הייתי מעדיפה שתהייה לי תוכנה משלי בתוך המחשב שלי מוגנת בסיסמא פרטית שלי (ושלא מצריכה חיבור לאינטרנט) ולא מחייבת אותי למסור את הפרטים האישיים שלי ומה גם שחלק מהאתרים לוקחים כסף על שימוש חודשי אחרי חודש או חודשיים של ניסיון.

דבר נוסף היא קלות התפעול יחסית לאתרים הקיימים. כל האתרים שנרשמתי אליהן (ונרשמתי לכולם) לא היו כל כך ידידותיים למשתמש, בכל אופן לא ברמה של התוכנה הזו – כך שמכל כיוון התוכנה הזו היא הטובה ביותר."

מתוך המלצת הרב הגאון הרב יגאל כהן שליט"א: "ובפיקוח הלכתי שלי בכל שלבי הפיתוח… התוכנה מהווה הצלה של ממש לכל בית בישראל להינצל מאיסורי דאורייתא ודרבנן."

מתוך המלצת הרב יצחק יוסף שליט"א: "ונתברר שמעטים הסיכויים שיהיה איזה טעות בחישוב וכמעט לא מצוי טעויות בזה והטעויות שנעשים על ידי הלוח יותר מצויות מהטעויות, אם יהיו, על ידי התוכנה."

מחיר התוכנה הינו 229.99 ₪ אולם האנשים היקרים הללו מוציאים מהדורה מוגבלת (של הגרסא המלאה) לזיכוי הרבים שכוללת עדכוני תוכנה לכל החיים ב  89% הנחה, תשלום חד פעמי של 24.99 ₪ בלבד (שנועד רק לכסות את עלויות הפיתוח).

המתנה המושלמת לאישה!

כל החישובים בקליק אחד.

 • מחשבת את עיקרי הדינים לפי כל העדות, ספרדים, אשכנזים, תימנים.
 • מחשבת את כל סוגי הוסתות (קבוע, חצי קבוע, וסת השבוע וכו') וההפלגות.
 • בפיקוח הלכתי צמוד ורצוף.
 • התוכנה מוגנת בסיסמא לפרטיות מלאה.
 • ללא צורך בחיבור לאינטרנט או במסירת פרטי זיהוי לאתרים שונים.
 • כולל עדכוני תוכנה לכל החיים.
 • כוללת מערכת מתוחכמת המתריעה על אפשרות של בעיות בריאות במקרים מסוימים.
 • למעוניינים לזכות את הרבים, לתיקון העבר ופגם הברית נשלח מודעות חינם לתליה בבית הכנסת או במקווה המקומי.

התקשרו עכשיו 052-7692161
וקבלו את התוכנה בדואר ישירות לביתכם.
מענה טלפוני רק בין 18:00-23:00 בדרך כלל (ובכל שעות היממה בזמני החופשות של הכוללים)

 

כאן יש וידאו שמסביר מעט על התוכנה

התקשרו עכשיו 052-7692161
וקבלו את התוכנה בדואר ישירות לביתכם.

2 תגובות “הלכות דיני טהרה הפסק טהרה וחישובי טהרה ממחושבים לוח המקווה שלי

 1. לא פשוט להשתמש בתוכנה לחישוב דברים כאלו,
  בהוראה של גדולי הדור לא בטוח שאפשר לסמוך על המחשב.
  הקב"ה סומך עלינו הנשים שנעשה את כל ההלכות כראוי, אנחנו לא צריכות להעביר את האחריות למחשב שיכול לטעות! גם אנחנו יכולות לטעות אבל אם לומדים היטב את ההלכות נמנעים מטעויות!
  אני קוראת לכל הנשים להימנע משימוש בתוכנות למינהן ולזכור שהמצווה הגדולה הזו שלנו!! וכל פרט בה- כל חישוב שאנחנו עושות אנחנו מרויחות מצוות למכביר!
  וכשיש חלילה בלבול- תמיד אפשר לשאול רב!
  כל רב יענה בשמחה רבה!

  • אכן הקב"ה סומך עלינו בדברים רבים אבל כדאי לבדוק את הדברים לפני שאומרים דברים בשם "גדולי ישראל", ויוצאים ב"קריאות" לנשים ועוד מדברים נגד פוסקים חשובים שעושים ימים כלילות ומכירים את השטח בצורה מלאה.
   אני לא יודעת אם טרחת לקרוא את ההסכמות שיש לתוכנה לפני שכתבת את הדברים אבל בכל אופן הוספתי אותן כעת בשביל להוציא את הספקות.

   כשהרב אומר ש"התוכנה מהווה הצלה של ממש לכל בית בישראל להינצל מאיסורי דאורייתא ודרבנן." ובנוסף: "הטעויות שנעשים על ידי הלוח יותר מצויות מהטעויות, אם יהיו, על ידי התוכנה."

   זה אומר שנשים עושות גם טעויות וטעויות חמורות שמחירן מאד יקר.

   ולגבי שאלת רב, שוב רואים שצריך לבדוק לפני שמדברים. כאשר יש טעויות לא שואלים רב… אם את יודעת שזו טעות מה יש לשאול ואם את לא יודעת שזו טעות ואת חושבת שזה בסדר וודאי שלא תשאלי… אז מתי שואלים? רב שואלים כשיש ספקות לא טעויות.

   אז אנא מתינות וחשיבה נוספת לפני שמדברים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *